Balatoni nyaralás a táncos csapat egy részével

Balatoni nyaralás a táncos csapat egy részével Balatoni nyaralás a táncos csapat egy részével

2020. július 25.

“Júliusban a táncos csapatunkból páran együtt nyaraltunk, így részt vettünk a Tánctemplom nyári tánctáborában, illetve az esti rendezvényeken, ahol tánctudásunkat kamatoztathattuk és gyakorolhattuk a tanult táncokat és figurákat.”

Néhány képet megosztunk a bulikból. A képek a Tánctemplom (vagy Chili Salsa Tánciskola) jóvoltából készültek, a buliról több kép a Tánctemplom saját facebook oldalán megtekinthető. Aki kedvet kapott, októberben vagy decemberben csatlakozhat hozzájuk ugyanitt.

Későbbi referenciák

A közöttünk lévő együttműködés azonban tovább folytatódik. Folyamatosan igényt tartunk tapasztalataidra és véleményeidre is, hiszen ezzel tudunk hosszú távon minőségi szolgáltatást nyújtani, és piacképesek maradni.