Árak

Táncoktatás árak az Impulse tánciskolában. Érdeklődj az államilag támogatott óráinkról és a lehetőségeidről.

Árak Árak

Gyerek táncoktatás

Ha gyermekednek keresel táncórát a tanévre vagy nyárra, válassz a kínálatunkból.

Államilag támogatott

3500 forint / hó
Heti 2 alkalommal, Zumba illetve társastánc a Gárdonyi iskola termében.

Nem támogatott

4700 forint / hó
Heti 2 alkalommal, Zumba illetve társastánc a Gárdonyi iskola termében.

Nyári gyermek tánctáborok

Tartalmas nyári szünidő sok tánccal, fejlődéssel és sok-sok játékkal helyben, 5 napos turnusokban.

14000 forint / 5 napos turnus

A tábor típusától függően zumba vagy társastánc órák délelőtt és délután. Napi kétszeri étkezés, mely ebédet és uzsonnát takar egy közeli étteremben. Nagy hangsúlyt fektetünk a szórakozásra, hiszen szünidő van, ilyenkor pihenni is kell.

Felnőtt táncoktatás

Ha felnőttként keresel táncórát, akkor akár párban vagy anélkül nézz be valamelyik párostánc óránkra.

Egyszeri alkalom

1600 forint / óra
Ha csak egy Salsa, Bachata vagy Kizomba órára szeretnél jönni egy alkalmas jegyet vegyél.

Havi bérlet

4800 forint / 4 alkalom
Ha egyedül jönnél táncolni, 4 alkalmas havi bérletet célszerű váltanod.

Korlátlan

12000 forint / hó
Korlátlan órára illetve Optimal Energie TRX edzésre is felhasználható, igény szerint.

Esküvői táncoktatás

Haladj saját tempóban akkor, amikor neked jó, gyakorolj, fejlődj, amiben csak szeretnél!

Esküvői táncoktatás

5000 forint / pár / óra